Evde el işi yaparak nasıl para kazanabiliriz?

...
evde el işi yaparak para kazanmak
Evde el işi yaparak para kazanmak mümkün. Ev hanımlarının boş vakitlerini değerlendirmek, aynı zamanda ev bütçesine katkı sağlamak hiç de zor değil.

Evde el işi yaparak nasıl para kazanabilirsiniz? hangi el işleri  para kazandırır? El işlerini nerede satabilirim? Bu yazımızda bu soruların cevaplarını aradık..

Evde el işi yaparak nasıl para kazanırım ın  bir çok cevabı var. Son zamanlarda internet te çokça gördüğümüz amigurumi yaparak para kazanabilirsiniz. Eliniz el işi yapmaya yatkın fakat bilmediğinizi düşünüyorsanız youtube,instagram da öğretici paylaşımlar mevcut. Çok kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Evde el işi çantalar yapabilirsiniz. Yapımı çok kolay kalın ipliklerle yapıldığı için sizi yormayacağı gibi yaparken terapi niteliğindedir.

Örgü kazaklar,şallar,bebek örgüleri yaparak para kazanabilirsiniz.

boncuk işleyerek para kazanabilirsiniz. bir çok kıyafetlerde en  düzenli gelir geticekler arasında ise gelinlik lerdeki bocuk işlemelerin bir çoğu el emeği göz nuru. Bu ürünleri işleyerek para kazanabilirsiniz.

Makreme ile birçok ürünler yapabilirsiniz. salıncaklar,sandalyeler, tabureler nette bir çok çeşitleri kendinize örnek alabilirsiniz.

Takı aksesuar yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle tasarımını kendiniz yaptığınız takılar olursa daha da dikkat çekecektir.

Ahşap ev eşyaları yaparak ve süsleyerek para kazanabilirsiniz.

Günümüzde her ne kadar dantelin modası geçti çeyiz diye birşey kalmadı denilse de hala dantel örgülerine meraklı izsanlar mevcut.Evde dantel işleyerek para kazanabilirsiniz.

Evde el işi yaparak nasıl para kazanırım? ın bir cevabı da terziliğe yatkınsanız. Çok büyük işler almanıza gerek yok kıyafetlere tadilat işleri yaparak da para kazanabilirsiniz.

Bu işleri nerelerden bulabilirim diye sorarsanız

Bu sorunun cevabı çevrenizde olacak bulunduğunuz şehirde çok değil yakınlarınızdaki moda evlerine gidip gelinlik için dikim evlerine gidip kıyafetlerin boncuk işlerini yapabileceğinizi söylediğinizde iş alabilirsiniz.

Sipariş alarak kazak, bebek örgüleri bebek battaniyeleri yetişkin yelek hırka örebilirsiniz. Eğer elinizde örgüler varsa herhangi bir mağazaya gidip ürünlerinizi ufak bir komisyon karşılığında satmalarını talep edebilirsiniz.

Hediyelik eşya mağazalarına uğrayıp ürünlerinizi gene bir komisyon karşılığında satmalarını talep edebilirsiniz.Bu şekilde her satılan üründe mağaza sahibi komisyon alır o da kazanır sizde.

Bijuteri mağazalarında gene komisyon karşılında yaptığınız takıları satabilirsiniz.Verdiğiniz ufak bir komisyon ile iş sürekliliğini sağlamış olursunuz.

Bu işleri çoğaltmak sizin hangi alanda yeteneğiniz ile hobileriniz ile alakalı.

 

Bir Cevap Yazın